Int nej. #223611
Aktiv
Hymer Van 522
Laddar ...
(fre, 2026-05-29 09:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Van 522 |
| Första registrering | 07/2007 |
| Körsträcka | 101.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Repa på vänster bakljus.
Plats
Tyskland, Hamburg
Postcode: 22529
Avstånd:
... km
Int nej. #223611
Aktiv
Hymer Van 522
Laddar ...
(fre, 2026-05-29 09:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.