Int nej. #209939
Köptillfälle
Hymer t578 cl
Auktionen har löpt ut (mån, 2026-04-27 12:35)
Tillgänglighet: 22. Juli 2026
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | t578 cl |
| Första registrering | 11/2013 |
| Körsträcka | 63.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2286 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Vid backning har tre grenar trängt in i den bakre väggen. Skadan är ny och därför ännu inte reparerad. Kommer att repareras professionellt.
Skada
Plats
Tyskland, Spropckhövel
Postcode: 45549
Avstånd:
... km
Int nej. #209939
Köptillfälle
Hymer t578 cl
Auktionen har löpt ut (mån, 2026-04-27 12:35)
Tillgänglighet: 22. Juli 2026
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.