Int nej. #219368
Aktiv
Hymer Starline 640
Laddar ...
(tors, 2026-04-30 10:50)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Starline 640 |
| Första registrering | 12/2000 |
| Körsträcka | 183.400 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 95 kW (129 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2148 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 3 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.640 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Bruksspår på grund av ålder finns:
Mindre bucklor och tecken på slitage på utsidan
färgen på spoilern flagnar på sina ställen på grund av ålder och solljus
Tvättstället är missfärgat, förmodligen på grund av en starkare kemikalie som använts tidigare
Dessa punkter är huvudsakligen visuella och påverkar inte fordonets övergripande goda skick.
Plats
Tyskland, Bad Zwischenahn
Postcode: 26160
Avstånd:
... km
Int nej. #219368
Aktiv
Hymer Starline 640
Laddar ...
(tors, 2026-04-30 10:50)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.