Int nej. #110743
Slut
Hymer MLT 580
Auktionens slut: ons, 2025-06-11 10:15
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | MLT 580 |
| Första registrering | 05/2016 |
| Körsträcka | 45.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2143 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.970 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD, USB-anslutning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
några repor, främre stötfångare buckla med repor, bakre höger sida buckla, yttre spegelhus skadat
Skada
Plats
Tyskland, Oberstaufen
Postcode: 87534
Avstånd:
... km
Int nej. #110743
Slut
Hymer MLT 580
Auktionens slut: ons, 2025-06-11 10:15
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.