Int nej. #227188
Aktiv
Hymer ML-T 580
Laddar ...
(tors, 2026-05-21 09:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserverat pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | ML-T 580 |
| Första registrering | 12/2024 |
| Körsträcka | 6.286 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 140 kW (190 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1950 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.547 kg |
| Längd i mm | 6.985 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Allhjulsdrift | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Höger hörn högst upp på taket har en spricka, men detta håller fortfarande på att repareras
Plats
Tyskland, Kassel
Postcode: 34117
Avstånd:
... km
Int nej. #227188
Aktiv
Hymer ML-T 580
Laddar ...
(tors, 2026-05-21 09:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserverat pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.