Int nej. #225843
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer Exsis I
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 09:32)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Exsis I |
| Första registrering | 03/2016 |
| Körsträcka | 65.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.200 mm |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Plankstadt
Postcode: 68723
Avstånd:
... km
Int nej. #225843
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer Exsis I
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 09:32)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.