Int nej. #219822
Aktiv
Hymer Eriba Nova 540A
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 14:09)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Profil husvagn
| Varumärke | Hymer |
| Modell | Eriba Nova 540A |
| Första registrering | 05/2003 |
| Tillåten totalvikt i kg | 1.600 kg |
| Hjälpmedel för flyttning/manövrering | Nej |
| HU giltig | Ja |
| HU gäller fram till | 06/2027 |
| Längd i mm | 7.150 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Koppling mot sladd | Ja |
| Parkering / luftkonditionering på taket | Nej |
| Antal sovplatser | 4 |
Utrustning
| Enkelsäng | |
| Mörkare fönster | |
| Gasuppvärmning | |
| WC |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Bait rail något skadad i främre delen och främre höger fönster skadat, men tätt.
Plats
Tyskland, Crailsheim
Postcode: 74564
Avstånd:
... km
Int nej. #219822
Aktiv
Hymer Eriba Nova 540A
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 14:09)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.