Int nej. #218981
Köptillfälle
Hymer CS 544 K
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 14:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | CS 544 K |
| Första registrering | 03/2000 |
| Körsträcka | 195.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 5.700 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Issigau
Postcode: 95188
Avstånd:
... km
Int nej. #218981
Köptillfälle
Hymer CS 544 K
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 14:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.