Int nej. #225045
Aktiv
Hymer Car 302
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 09:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Lådbil |
| Modell | Car 302 |
| Första registrering | 12/2011 |
| Körsträcka | 39.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 88 kW (120 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.300 kg |
| Längd i mm | 5.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ISOFIX | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Taket ommålat eftersom originalfärgen hade flagnat av, som på alla Ducato.
Hagelskador på taket endast delvis reparerade. Detta är endast en visuell defekt och har inget att göra med bilens säkerhet.
Plats
Tyskland, Worms
Postcode: 67549
Avstånd:
... km
Int nej. #225045
Aktiv
Hymer Car 302
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 09:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.