Int nej. #218005
Köptillfälle
Hymer Camp GT 644
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Camp GT 644 |
| Första registrering | 04/2003 |
| Körsträcka | 84.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.900 kg |
| Längd i mm | 6.870 mm |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektrisk sätesjustering | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Koblenz
Postcode: 56075
Avstånd:
... km
Int nej. #218005
Köptillfälle
Hymer Camp GT 644
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.