Int nej. #222342
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer Camp 544
Laddar ...
(tis, 2026-05-26 09:47)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Camp 544 |
| Första registrering | 05/1995 |
| Körsträcka | 165.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.440 kg |
| Längd i mm | 6.080 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Hastighetsmätarens display har gått sönder
Skada
Plats
Tyskland, Karlsruhe
Postcode: 76137
Avstånd:
... km
Int nej. #222342
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer Camp 544
Laddar ...
(tis, 2026-05-26 09:47)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.