Int nej. #218965
Aktiv
Hymer Camp 52 D
Laddar ...
(tors, 2026-04-30 14:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Camp 52 D |
| Första registrering | 04/1990 |
| Körsträcka | 268.891 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 55 kW (75 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1929 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.150 kg |
| Längd i mm | 5.230 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Golv i badrum
Plats
Tyskland, Neu Poserin
Postcode: 19399
Avstånd:
... km
Int nej. #218965
Aktiv
Hymer Camp 52 D
Laddar ...
(tors, 2026-04-30 14:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.