Int nej. #213733
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer C 494
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 09:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | C 494 |
| Första registrering | 03/2004 |
| Körsträcka | 177.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2286 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.020 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD, Bluetooth |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Duschkaret inte längre tätt
Plats
Tyskland, Blomberg
Postcode: 32825
Avstånd:
... km
Int nej. #213733
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer C 494
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 09:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.