Int nej. #216205
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer B660 SL
Laddar ...
(mån, 2026-04-27 12:26)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | B660 SL |
| Första registrering | 01/2010 |
| Körsträcka | 98.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 135 kW (184 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2987 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.000 kg |
| Längd i mm | 7.300 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Den saknar en original navkapsel framtill.
Bilen har 2TV och elektrisk golvvärme, 200A Sehlitium-batterier, lyftstöd, kylskåp med frysfack ovanför ugnen
Skada
Plats
Tyskland, Heinsberg
Postcode: 52525
Avstånd:
... km
Int nej. #216205
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer B660 SL
Laddar ...
(mån, 2026-04-27 12:26)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.