Int nej. #219267
Omförhandling
Hymer B654
Auktionens slut: tors, 2026-04-30 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | B654 |
| Första registrering | 06/2001 |
| Körsträcka | 126.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 6.860 mm |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Handsfree-sats | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lackskick på bakre stötfångare och stänkskärmar.
Plats
Tyskland, Köln
Postcode: 51061
Avstånd:
... km
Int nej. #219267
Omförhandling
Hymer B654
Auktionens slut: tors, 2026-04-30 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.