Int nej. #222760
Köptillfälle
Hymer B534
Auktionen har löpt ut (fre, 2026-05-15 10:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | B534 |
| Första registrering | 06/1993 |
| Körsträcka | 181.500 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 54 kW (73 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.100 kg |
| Längd i mm | 5.630 mm |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
TV:n är inte ansluten
Plats
Tyskland, Hannover
Postcode: 30519
Avstånd:
... km
Int nej. #222760
Köptillfälle
Hymer B534
Auktionen har löpt ut (fre, 2026-05-15 10:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.