Int nej. #227556
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer b524
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | b524 |
| Första registrering | 07/2002 |
| Körsträcka | 157.800 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 3 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.060 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Handsfree-sats | |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Parabolantenn med buckla, men fullt funktionsduglig
Plats
Tyskland, Dettighofen
Postcode: 79802
Avstånd:
... km
Int nej. #227556
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer b524
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.