Int nej. #225169
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer B514SL Silverline
Laddar ...
(tis, 2026-05-19 09:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | B514SL Silverline |
| Första registrering | 03/2006 |
| Körsträcka | 165.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | 1VBV54 |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.600 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay |
Allmän beskrivning
Kända defekter
sensor schoonwatertank werkt niet goed en verduistering van het dakraam rolt niet goed op
Plats
Nederländerna, Tilburg
Postcode: 5018ce
Avstånd:
... km
Int nej. #225169
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer B514SL Silverline
Laddar ...
(tis, 2026-05-19 09:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.