Int nej. #198911
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer B 690 Starline
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 10:03)
Tillgänglighet: 31. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | B 690 Starline |
| Första registrering | 02/2018 |
| Körsträcka | 36.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 140 kW (190 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2987 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | L-956-gb |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.300 kg |
| Längd i mm | 7.970 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Elektrisk sätesjustering | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Bluetooth |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Ladegreepje stuk, krasje högervoor
Skada
Plats
Nederländerna, Obdam
Postcode: 1713 hp
Avstånd:
... km
Int nej. #198911
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hymer B 690 Starline
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 10:03)
Tillgänglighet: 31. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.