Int nej. #212357
Aktiv
Hymer B 595
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 12:01)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | B 595 |
| Första registrering | 07/2010 |
| Körsträcka | 96.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Multifunktionsratt |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Fjärrkontrollen till karossens luftkonditionering fungerar inte, men luftkonditioneringen kan manövreras med hjälp av knappen.
Plats
Tyskland, Wuppertal
Postcode: 42349
Avstånd:
... km
Int nej. #212357
Aktiv
Hymer B 595
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 12:01)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.