Int nej. #222324
Aktiv
Hymer B 524
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:50)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | B 524 |
| Första registrering | 03/2004 |
| Körsträcka | 146.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 3 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 6.399 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Tecken på användning på grund av dess ålder... flisade områden på stötfångarna
Skada
Plats
Tyskland, Dinslaken
Postcode: 46539
Avstånd:
... km
Int nej. #222324
Aktiv
Hymer B 524
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:50)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.