Int nej. #219000
Aktiv
Hymer 564
Laddar ...
(tors, 2026-04-30 14:05)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | 564 |
| Första registrering | 03/1992 |
| Körsträcka | 99.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 60 kW (82 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1929 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.100 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Sprickan längst ned till vänster på vindrutan, som inte finns i förarens synfält, har varit oförändrad sedan åtminstone 2020.
Skada
Plats
Österrike, Graz
Postcode: 8020
Avstånd:
... km
Int nej. #219000
Aktiv
Hymer 564
Laddar ...
(tors, 2026-04-30 14:05)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.