Int nej. #218993
Aktiv
Hymer 564
Laddar ...
(tors, 2026-04-30 14:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hymer |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | 564 |
| Första registrering | 07/2001 |
| Körsträcka | 161.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Antal bältade sittplatser | 3 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Radio och ljud | Radio/CD |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Truma-pannan tänder inte korrekt
Plats
Tyskland, Düsseldorf
Postcode: 40470
Avstånd:
... km
Int nej. #218993
Aktiv
Hymer 564
Laddar ...
(tors, 2026-04-30 14:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.