Int nej. #224342
Köptillfälle
Hobby Toskana D670 AK KMC
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-14 15:25)
Tillgänglighet: 01. August 2026
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hobby |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Toskana D670 AK KMC |
| Första registrering | 04/2009 |
| Körsträcka | 91.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.395 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
synliga defekter och ålderstecken - exteriört och interiört
Plats
Tyskland, Musterstadt
Postcode: 12345
Avstånd:
... km
Int nej. #224342
Köptillfälle
Hobby Toskana D670 AK KMC
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-14 15:25)
Tillgänglighet: 01. August 2026
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.