Int nej. #219444
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hobby T 500 GFSC
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 10:44)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hobby |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | T 500 GFSC |
| Första registrering | 11/2007 |
| Körsträcka | 157.500 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.060 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Lebbin
Postcode: 17091
Avstånd:
... km
Int nej. #219444
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hobby T 500 GFSC
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 10:44)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.