Int nej. #179125
Slut
Hobby Siesta t555
Auktionens slut: tis, 2026-01-27 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hobby |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Siesta t555 |
| Första registrering | 12/2006 |
| Körsträcka | 113.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Färg delvis flisad på stötfångaren
TÜV är på gång, men fordonet är för närvarande täckt på gården
Betningsskador på överhytten
Buckla genom karosseridörr
Skada
Plats
Tyskland, BERGTHEIM
Postcode: 97241
Avstånd:
... km
Int nej. #179125
Slut
Hobby Siesta t555
Auktionens slut: tis, 2026-01-27 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.