Int nej. #223561
Aktiv
Hobby Siesta
Laddar ...
(ons, 2026-05-13 16:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hobby |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Siesta |
| Första registrering | 05/2009 |
| Körsträcka | 136.700 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.842 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| ESP | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Mycket liten bruksskada, mycket bra skick
Plats
Tyskland, Höchstädt
Postcode: 89420
Avstånd:
... km
Int nej. #223561
Aktiv
Hobby Siesta
Laddar ...
(ons, 2026-05-13 16:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.