Int nej. #207739
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hobby Optima on Tour Edition
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 09:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Hobby |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Optima on Tour Edition |
| Första registrering | 06/2021 |
| Körsträcka | 48.500 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.790 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Flygande dörr defekt
Liten buckla på passagerardörren
Urladdat karosseribatteri.
Tid på bilverkstad den 20 maj för gastest och kroppsbatteri.
Plats
Tyskland, Dülmen
Postcode: 48249
Avstånd:
... km
Int nej. #207739
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Hobby Optima on Tour Edition
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 09:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.