Int nej. #13364
Slut
Hobby DeLuxe 350 TB
Auktionens slut: ons, 2023-11-22 14:25
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Profil husvagn
| Varumärke | Hobby |
| Modell | DeLuxe 350 TB |
| Första registrering | 05/2012 |
| Tillåten totalvikt i kg | 1.100 kg |
| Hjälpmedel för flyttning/manövrering | Nej |
| HU giltig | Ja |
| HU gäller fram till | 06/2024 |
| Längd i mm | 5.350 mm |
| Bredd i mm | 2.200 mm |
| Höjd i mm | 2.590 mm |
| Fordonets identifikationsnummer | WHB30B02B0FB03132 |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Huvuddäckens skick (bedömning) | bra |
| Antal axlar | 1 |
| Koppling mot sladd | Ja |
| Parkering / luftkonditionering på taket | Nej |
| Antal sovplatser | 2 |
Utrustning
| Antal anslutningar för gasflaskor | 2 |
| ATC / antisladdsystem | |
| Överskridning av bromssystemet | |
| Pentry | |
| Skydd för dragstång | |
| Fransk säng | |
| Mörkare fönster | |
| Tank för färskvatten | |
| Gasuppvärmning | |
| GRP-tak | |
| Kylskåp | |
| Markis | |
| Solsystem | |
| WC |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Vi hade en fuktig fläck på det stora fönstret ovanför gasboxen, typiskt för Hobby. Vattenskada reparerad av oss själva, inte professionellt (se foto)
-Bula bak till höger (se foto)
Schäden
Plats
Tyskland, Osterburg
Postcode: 39606
Avstånd:
... km
Int nej. #13364
Slut
Hobby DeLuxe 350 TB
Auktionens slut: ons, 2023-11-22 14:25
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.