Int nej. #17574
Såld
Hobby De Luxe 560 KMFe
Auktionens slut: ons, 2024-05-29 14:23
Tillgänglighet: omedelbart
Pris för hammare:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Profil husvagn
| Varumärke | Hobby |
| Modell | De Luxe 560 KMFe |
| Första registrering | 07/2021 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.000 kg |
| Hjälpmedel för flyttning/manövrering | Ja |
| HU giltig | Ja |
| HU gäller fram till | 09/2025 |
| Längd i mm | 7.510 mm |
| Bredd i mm | 2.500 mm |
| Höjd i mm | 2.679 mm |
| Fordonets identifikationsnummer | WHB24C33A1FM35020 |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Huvuddäckens skick (bedömning) | bra |
| Antal axlar | 1 |
| Koppling mot sladd | Ja |
| Parkering / luftkonditionering på taket | Nej |
| Antal sovplatser | 5 |
Utrustning
| Tank för avloppsvatten | |
| ATC / antisladdsystem | |
| Överskridning av bromssystemet | |
| automatisk bromsjustering | |
| Pentry | |
| Fransk säng | |
| Dusch | |
| Elektr. tillsatsvärme | |
| Våningssängar / Våningssängar | |
| Cykelhållare | |
| Mörkare fönster | |
| Tank för färskvatten | |
| Golvvärme | |
| Gasuppvärmning | |
| Kylskåp | |
| Lättmetallfälgar | |
| Markis | |
| Radio och ljud | USB-anslutning |
| Ram fönster | |
| Stabilitetsstöd | |
| Markis | |
| WC |
Allmän beskrivning
Kända defekter
En liten buckla på max 10 cm till vänster om karossdörren, vilket endast är en synnedsättning.
Plats
Tyskland, Neubrandenburg
Postcode: 17033
Avstånd:
... km
Int nej. #17574
Såld
Hobby De Luxe 560 KMFe
Auktionens slut: ons, 2024-05-29 14:23
Tillgänglighet: omedelbart
Pris för hammare:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.