Int nej. #226506
Aktiv
Globecar Campscout
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 13:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Globecar |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Campscout |
| Modell | Unbekannt |
| Första registrering | 12/2012 |
| Körsträcka | 105.000 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.360 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inslagsskada bak till höger - repor på plastdelar
vissa åldersbetingade slitage- och repspår.
Plats
Tyskland, Itzehoe
Postcode: 25524
Avstånd:
... km
Int nej. #226506
Aktiv
Globecar Campscout
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 13:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.