Int nej. #225486
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
GiottiLine Windy W58
Laddar ...
(tis, 2026-05-26 09:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | GiottiLine |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Windy W58 |
| Första registrering | 03/2013 |
| Körsträcka | 101.766 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.362 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Bakåtriktad kamera defekt
Vattenskada
Skada
Plats
Tyskland, Schulzendorf
Postcode: 15732
Avstånd:
... km
Int nej. #225486
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
GiottiLine Windy W58
Laddar ...
(tis, 2026-05-26 09:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.