Int nej. #101327
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
GiottiLine Therry T 37 S
Laddar ...
(ons, 2026-05-27 09:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | GiottiLine |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Therry T 37 S |
| Första registrering | 05/2018 |
| Körsträcka | 45.500 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1997 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.362 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Påkörningsskada på bakre förkläde. Förseglad.
Skada
Plats
Tyskland, Nuthe-Urstromtal
Postcode: 14947
Avstånd:
... km
Int nej. #101327
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
GiottiLine Therry T 37 S
Laddar ...
(ons, 2026-05-27 09:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.