Int nej. #207505
Köptillfälle
Frankia Vier persoons op L300
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-03-31 13:53)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Frankia |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Vier persoons op L300 |
| Första registrering | 02/1988 |
| Körsträcka | 140.000 km |
| Chassi | Andere |
| Motoreffekt i kW | 55 kW (75 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1499 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Bensin |
| Licence Plate | Geldig NL |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 3 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Radio och ljud | Radio/CD |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Gaskachel werking onbekend
Plats
Nederländerna, Woensdrecht
Postcode: 4634
Avstånd:
... km
Int nej. #207505
Köptillfälle
Frankia Vier persoons op L300
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-03-31 13:53)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.