Int nej. #224562
Aktiv
Frankia i600
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 10:55)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Frankia |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | i600 |
| Första registrering | 11/2001 |
| Körsträcka | 130.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Laddningsregulator för landström defekt
Liten skada på vänster yttre yta
Bränslemätaren fluktuerar under det senaste kvartalet
Plats
Tyskland, Koblenz
Postcode: 56077
Avstånd:
... km
Int nej. #224562
Aktiv
Frankia i600
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 10:55)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.