Int nej. #224883
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Frankia Fiat Ducato 290
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 09:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Frankia |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Fiat Ducato 290 |
| Första registrering | 10/1992 |
| Körsträcka | 145.232 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.500 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Skador orsakade av hagel
Vattenskada i badrum av tidigare ägare, reparerad
Skada
Plats
Tyskland, Talheim
Postcode: 78607
Avstånd:
... km
Int nej. #224883
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Frankia Fiat Ducato 290
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 09:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.