Int nej. #47846
Slut
Frankia Compact Class
Auktionens slut: fre, 2024-09-27 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Frankia |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Compact Class |
| Första registrering | 10/2007 |
| Körsträcka | 128.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2148 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.880 kg |
| Längd i mm | 7.060 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| ABS | |
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Krockkudde för föraren | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Nödbromsassistans | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Servostyrning | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Tecken på användning
Plats
Tyskland, Leipzig
Postcode: 04109
Avstånd:
... km
Int nej. #47846
Slut
Frankia Compact Class
Auktionens slut: fre, 2024-09-27 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.