Int nej. #211606
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Ford Transit Tourneo
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Ford |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Transit Tourneo |
| Första registrering | 02/2012 |
| Körsträcka | 119.913 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 92 kW (125 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 3 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.332 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Liten buckla baktill till vänster, uppe vid dörren.
Repor på vänster bakre hjulhus.
Åldersbetingade bruksspår, delvis övermålade med en bättringspenna.
En liten fläck fram till höger mellan dörrarna.
Skada
Plats
Tyskland, Berkenthin
Postcode: 23919
Avstånd:
... km
Int nej. #211606
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Ford Transit Tourneo
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.