Int nej. #172879
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Ford Nugget Plus Aufstelldach
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 12:51)
Tillgänglighet: 30. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Ford |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Nugget Plus Aufstelldach |
| Modell | Nugget Plus Aufstelldach |
| Första registrering | 06/2025 |
| Körsträcka | 14.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 5.340 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Självstyrande system |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Lindau
Postcode: 88131
Avstånd:
... km
Int nej. #172879
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Ford Nugget Plus Aufstelldach
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 12:51)
Tillgänglighet: 30. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.