Int nej. #217107
Aktiv
Ford Nugget Hochdach
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:25)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Ford |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Nugget Hochdach |
| Modell | Nugget Hochdach |
| Första registrering | 08/2020 |
| Körsträcka | 18.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.190 kg |
| Längd i mm | 5.120 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
lätt nötning framtill till vänster
Skada
Plats
Tyskland, Weiden i.d. Oberpfalz
Postcode: 92637
Avstånd:
... km
Int nej. #217107
Aktiv
Ford Nugget Hochdach
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:25)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.