Int nej. #217890
Aktiv
Ford Nugget Aufstelldach
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:04)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Ford |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Nugget Aufstelldach |
| Modell | Nugget Aufstelldach |
| Första registrering | 11/2020 |
| Körsträcka | 47.800 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 136 kW (185 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.190 kg |
| Längd i mm | 4.972 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Buckla i baklucka, liten buckla i skjutdörr, övermålad färgskada i förardörr, senaste korrosionsskyddskontroll 04.10.22
Skada
Plats
Tyskland, Holzkirchen
Postcode: 83607
Avstånd:
... km
Int nej. #217890
Aktiv
Ford Nugget Aufstelldach
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:04)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.