Int nej. #224261
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Ford Hehn Mobil
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 11:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Ford |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Hehn Mobil |
| Första registrering | 10/1999 |
| Körsträcka | 76.500 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 63 kW (86 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2496 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.830 kg |
| Längd i mm | 5.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Rettenbach
Postcode: 89364
Avstånd:
... km
Int nej. #224261
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Ford Hehn Mobil
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 11:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.