Int nej. #225101
Aktiv
Ford Ford Transit/Tourneo
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 10:57)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Ford |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Ford Transit/Tourneo |
| Första registrering | 09/2009 |
| Körsträcka | 279.850 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 63 kW (86 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.500 kg |
| Längd i mm | 4.863 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lista över defekter från den senaste huvudinspektionen 8/25 kommer att presenteras om det är intressant
Olika defekter
Skada
Plats
Tyskland, Hamburger
Postcode: 22089
Avstånd:
... km
Int nej. #225101
Aktiv
Ford Ford Transit/Tourneo
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 10:57)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.