Int nej. #183477
Aktiv
Fendt L680 SKF
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 11:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Fendt |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | L680 SKF |
| Första registrering | 03/1997 |
| Körsträcka | 140.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.040 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Döhlau
Postcode: 95182
Avstånd:
... km
Int nej. #183477
Aktiv
Fendt L680 SKF
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 11:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.