Int nej. #223330
Aktiv
Fendt Fiat
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 14:12)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Fendt |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Fiat |
| Första registrering | 10/1992 |
| Körsträcka | 112.583 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Eigeltingen
Postcode: 78253
Avstånd:
... km
Int nej. #223330
Aktiv
Fendt Fiat
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 14:12)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.