Int nej. #183887
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Eura Mobil Terrestra 690 HB
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 09:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Terrestra 690 HB |
| Första registrering | 11/2010 |
| Körsträcka | 52.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Bensin |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.060 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätt lackskada på hytten
Kylskåpsdörr
Plats
Tyskland, Plettenberg
Postcode: 58840
Avstånd:
... km
Int nej. #183887
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Eura Mobil Terrestra 690 HB
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 09:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.