Int nej. #44137
Slut
Eura Mobil Profilia T 675 SB
Auktionens slut: tors, 2024-07-25 14:05
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Profilia T 675 SB |
| Första registrering | 03/2023 |
| Körsträcka | 10.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Föroreningsklass | Euro 6e |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.250 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| ABS | |
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Krockkudde för föraren | |
| Larmsystem | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Assistent för helljus | |
| Handsfree-sats | |
| Ratt i läder | |
| Lättmetallfälgar | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Regnsensor | |
| Övervakning av däcktryck | |
| Servostyrning | |
| Assistans för filhållning | |
| Automatisk start/stopp | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Darmstadt
Postcode: 64285
Avstånd:
... km
Int nej. #44137
Slut
Eura Mobil Profilia T 675 SB
Auktionens slut: tors, 2024-07-25 14:05
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.