Int nej. #222559
Aktiv
Eura Mobil Profila T 720 QF
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 14:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Profila T 720 QF |
| Första registrering | 08/2020 |
| Körsträcka | 35.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.400 kg |
| Längd i mm | 7.407 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten |
Allmän beskrivning
Kända defekter
- Styrningen för mörkläggning av förardörrens papper trasig
- Badrumsdörrens krokar/slingor ur den nedre styrningen (orsak okänd, fortfarande från tidigare ägare)
- Skruvhål i väggen ovanför passagerarsidans sittbänk
Skada
Plats
Tyskland, Troisdorf
Postcode: 53844
Avstånd:
... km
Int nej. #222559
Aktiv
Eura Mobil Profila T 720 QF
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 14:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.