Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Integra Line 720 EB Automatik |
| Första registrering | 03/2017 |
| Körsträcka | 87.800 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Föroreningsklass | Euro 6 |
| Miljömärke | 4 (grön) |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.700 kg |
| Längd i mm | 7.400 mm |
| Bredd i mm | 2.322 mm |
| Höjd i mm | 2.880 mm |
| Fordonets identifikationsnummer | ***************** |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Huvuddäckens skick (bedömning) | medium |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
| Den andra däckuppsättningens skick (bedömning) | medium |
| ABS | |
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Krockkudde för föraren | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Uppvärmd vindruta | |
| Hill Start Assist | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Dimljus | |
| Partikelfilter | |
| Klädsel | Tyg |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Övervakning av däcktryck | |
| Strålkastare | Körljus för dagsljus |
| Servostyrning | |
| Parkeringsvärmare | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
2 reparerade olycksskador: Parkeringsstötfångare på bakre passagerarsidan reparerad. Den reparerades och målades och en liten plastdel (se bifogat foto) byttes ut längst ner. Båda reparationerna utfördes oberoende av varandra av specialiserade företag. Det finns en faktura för lackeringen på ca 400 €.
Plastdelen längst ner reparerades av ett annat specialistföretag i samband med den andra skadan, som var på den bakre nedre passagerarsidan, eftersom dessa delar är anslutna. Faktura finns. 600 €.
De två sista bilderna ovan visar skadan FÖRE reparation.
Vattenskadan var högst upp på den stora takluckan. Takluckan togs bort och tätades på nytt av ett Eura Mobil-certifierat företag som en del av tillverkarens garanti.
Fordonet har just genomgått det aktuella läckagetestet och det fanns inga defekter.
Vattenfläckar är knappt synliga eller inte längre synliga.
Förarsidans repa längst ner bak reparerades inte.
Stor takluckeläcka reparerad
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu