Int nej. #207667
Aktiv
Eura Mobil Integra Line 720 EB
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 09:39)
Tillgänglighet: 01. Mai 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Integra Line 720 EB |
| Första registrering | 06/2017 |
| Körsträcka | 98.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.400 kg |
| Längd i mm | 7.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Multifunktionsratt | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Spricka i bakre bakljushållare
Alde kretskort för varmvattenuppvärmning defekt
Bruksspår i proportion till ålder
Plats
Tyskland, Speyer
Postcode: 67346
Avstånd:
... km
Int nej. #207667
Aktiv
Eura Mobil Integra Line 720 EB
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 09:39)
Tillgänglighet: 01. Mai 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.